Gonca Vuslateri Bebeğinin İlk Ultrasonunu Paylaştı: “Atatürk Ölmedi, Benim İçimde Yaşıyor”

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayan Gonca Vuslateri, bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaştı. Vuslateri’nin ultrasonda ay-yıldız gibi gözüken bebeğine yorumu dillere düştü.

Başarılı performanslarıyla olduğu kadar marjinal tarzı, yaptığı açıklamalar ve magazin haberlerini ti’ye alışıyla sık sık gündem olan isimlerden biri Gonca Vuslateri.

Belki denk gelmişsinizdir, halihazırda Bambaşka Biri dizisinde Sedef karakterini canlandıran Vuslateri’nin birkaç hafta önce hamile olduğu iddia edilmişti.

Birsen Altuntaş’ın ‘Gonca Vuslateri iki buçuk aylık hamile’ paylaşımından sonra Vuslateri de bir açıklama yapmış, bir bebek beklediğini doğrulamıştı.

Hamilelik açıklaması dikkat çeken Gonca Vuslateri, “Anne olmak çok istemedim” açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim.. sadece gelene “git” demiyorum. Bu da seçimim:)?’ demişti.

Geçtiğimiz saatlerde, taze hamile Gonca Vuslateri’den bebeğiyle ilgili yeni bir paylaşım daha geldi.

Ultrasonda ay-yıldız gibi gözüken bebeğini paylaşan Gonca Vuslateri, “Atatürk ölmedi ve benim içimde kesin yaşıyor…??” dedi.

1. “Atatürk içimde yaşıyor” açıklaması kimilerine sempatik ve gurur verici gelirken, kimilerinin de tepkisini çekti. Gelin, ultrason paylaşımını sonradan kaldıran Gonca Vuslateri’ye gelen yorumlara beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x