Galaxy M35’in 6.000 mAh bataryalı render görüntüleri sızdırıldı

Samsung’un giriş seviyesi yeni akıllı telefonu Galaxy M35’in render görüntüleri internete sızdı. Samsung, Galaxy M serisine yeni bir üye eklemeye hazırlanıyor ve bu cihazın yakında Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor.

Evan Blass, Twitter hesabında Galaxy M35’in 3D render videosunu paylaştı. Video, cihazın renk seçeneklerini ve tasarımını ortaya koyuyor. Galaxy M35, delikli ekran ve üçlü kamera kurulumu ile önceki Galaxy A serisine benziyor. Ayrıca, telefon üç farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Galaxy M35’in 6.000 mAh bataryalı render görüntüleri sızdırıldı

Galaxy M35, modern bir görünüme sahip. Önceki Galaxy M serisi modellerine kıyasla daha ince ekran çerçeveleri var. Arka kısmı Galaxy S24 serisini andırsa da, hala plastik bir kapakla geliyor.

Galaxy M35’in Exynos 1380 yonga seti ile geleceği ve Android 14 ile kutudan çıkacağı belirtiliyor. Yaklaşan akıllı telefonun model numarası, SM-M356B/DS, daha önce sızdırılmıştı. Galaxy M35, Galaxy A35’in yenilenmiş bir varyantı olarak düşünülebilir. Zira, A35 de Exynos 1380 yonga setine sahip ve M35, Geekbench’te aynı işlemciyle görülmüştü. Evan Blass ayrıca M35’in 6.000 mAh bataryaya sahip olduğunu, bu bataryanın Galaxy A35’in batarya kapasitesinden yüzde 20 daha fazla olduğunu belirtti. Her iki telefon benzer özellikler taşımasına rağmen, tamamen aynı değiller.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x