Beren Saat’ten Kenan Doğulu açıklaması: ‘Kendini yenileyen bir aşkımız var’

Kenan Doğulu, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda dinleyicilerle buluştu. Doğulu’ya eşlik eden Beren Saat, eşinin kendisiyle ilgili “Karşılaştığımız an dünya durdu benim için. Aşıklık sistemim çöktü, kitlendim” sözlerine yorum yaptı.

Gazetemagazin’in haberine göre; Beren Saat, Doğulu’nun açıklamalarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Gurur duydum tabi ki. Öyle söylemesine biraz şaşırdım. ‘Zaman durdu benim için’ demesi çok mutlu etti beni. Kendini yenileyen bir aşkımız var. Mutluyum, şanslı hissediyorum.”

‘İLİŞKİMİZ HER AN AŞIK SEVİYESİNDE’

Temmuz 2014’te Los Angeles’ta evlenen Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinden ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta konuk olduğu programda Beren Saat ile nasıl tanıştıklarını anlattı. Kenan Doğulu, “Biz aslında bir partide tanıştık. Ama Yılmaz Erdoğan, Belçim (Bilgin) gibi arkadaşlarımız bizi bir araya getirmeye çalışıyordu. Karşılaştığımız an dünya durdu benim için. Aşıklık sistemim çöktü, kitlendim. O tanışmanın üzerinden 12 yıl geçti. Öncesinde 2 senelik beraberlik, 10 yıldır da evliyiz” demişti.

İlişkilerinin nasıl gittiğini anlatan Doğulu “Çok iyiyiz. Keyfimiz yerinde. Artık bazı şeyleri geçtik. Birbirimizi anlıyoruz, sahip çıkıyoruz. En iyi arkadaşım oldu. İlişkimiz her an aşık seviyesinde, onu öyle tutabilmek de çok önemli” ifadelerini kullanmıştı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x